Servet Çetin Fan Sitesi!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Servet Çetin Fan Sitesi!

!!!EN ÇILGIN SERVET ÇETİN FAN SİTESİ .... !!!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

be$ikta$ haberleri

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
pınar

pınar

Kadın
İş/Hobiler : voleybol,gs
Ruh hali : be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 Cilgin10

be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 9:38 pm

İşte Kartal'ın Kurtuluş'u!

EKLENME TARİHİ : 3.1.2009
Sakatlığı nedeniyle uzun süredir formasından ayrı kalan Serdar Kurtuluş, "Beşiktaş´ın en iyi transferi ben olacağım" dedi.
Kulübeye çekilmişti
Transfer edildiği 2006-2007 sezonunda fırtına gibi esen ve teknik direktör Jean Tigana’nın değişmez isimlerinden olan Serdar Kurtuluş, son iki yılda geçirdiği sakatlıklar nedeniyle bir türlü bekleneni veremiyordu... Mustafa Denizli döneminde, Kayserispor maçında yaptığı hata sonrasında kulübeye çekilen, daha sonra da sakatlığının kurbanı olan genç futbolcu sezonun ikinci yarısına umutla bakıyor.

‘Tamamen iyileştim’
Bulduğu şansları iyi değerlendiremediğini söyleyen Serdar Kurtuluş, “Tam formumu yakalamışken sakatlığım nüksetti. Ağır bir sakatlık geçirdim, ancak şu anda tam olarak iyileştim. Sadece maç eksiğim var. Antrenmanlarda eksiklerimi kapatmaya çalışıyorum. İkinci yarıyla birlikte yeniden takımda kendime yer açıp, takıma katkı sağlayacağım. Ara transfer döneminde, Beşiktaş’ın yeni transferi ben olacağım” dedi.
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 04, 2009 9:31 pm

'Cisse' menaceri geliyor

EKLENME TARİHİ : 4.1.2009
Ülkesinden gecikmeli olarak dönen Fransız yıldızın bileti kesiliyor. Yıldız oyuncunun menacerleri hafta içinde Türkiye´ye geliyor
Yönetim kabul etmedi
Beşiktaş'a geçen sezon büyük umutlarla transfer edilen, ancak bir türlü bekleneni veremeyen Edouard Cisse’yle yollar ayrılıyor. 5 günlük devre arası tatilini 12 gün yapan ve teknik direktör Mustafa Denizli başta olmak üzere tüm takımın tepkisini toplayan Fransız yıldıza 50 bin Euro ceza kesilmişti. Babasının hastalığını bahane olarak gösteren tecrübeli futbolcunun bu gerekçesi, yönetim tarafından kabul edilmemişti.

‘Haksızlığa uğradım’
Antreman öncesinde takımdan özür dileyen, ancak arkadaşlarının sessiz kalmasına da içerleyen Cisse’nin moralinin çok bozuk olduğu öğrenildi. Her fırsatta babasının ciddi bir rahatsızlığı olduğunu belirten Fransız futbolcunun yakın çevresine haksızlığa uğradığını söylediği bildirildi. Menacerlerini İstanbul’a davet eden yıldız oyuncunun, kariyeri üzerindeki belirsizliği çözmek istediği dile getirildi.

Orhan YILDIRIM

BU SEZON LİGDE NE YAPTI
Maç Dakika Gol Asist
14 1153 - -
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 04, 2009 9:32 pm

Nobre imzayı atmıyor

EKLENME TARİHİ : 4.1.2009
Sözleşmesini uzatması beklenen Mert Nobre, yönetimin 1.2 milyon Euro´luk teklifini geri çevirdi: 1.5 milyon Euro istiyorum
Juan Figger’le görüştüler
Edouard Cisse’yle sıkıntılar yaşayan Beşiktaş’ta Mert Nobre krizi başgösterdi... Siyah-Beyazlılar’la olan mukavelesi sezon sonunda bitecek olan golcü futbolcunun, hâlâ yönetimle anlaşmaya varamadığı ortaya çıktı. Daha önce menaceri Juan Figger’le görüşmelerde bulunan Siyah-Beyazlı idarecilerin, senelik 1.2 milyon Euro teklif ettiği bildirildi. Ancak 1.2 milyon Euro’luk öneriyi Nobre şu sözlerle geri çevirdi:

‘Kalmak isterim, ancak...’
“Bu sezon takımın en formda isimlerinden biriyim... Takımda kaptanlık görevini üstlendim, tüm iyi niyetimle mücadele ediyorum. Ancak Delgado 2.1 milyon Euro alırken, benim de hakkım olan 1.5 milyon Euro’nun verilmesini istiyorum. Beşiktaş’ı seviyorum ve kalmaktan yanayım... Ancak hakkımı istiyorum ve gereğini yapacağınıza inanıyorum...” Siyah-Beyazlı yöneticiler ile Nobre’nin menacerinin pazartesi günü bir araya geleceği öğrenildi.

BU SEZON LİGDE NE YAPTI
Maç Dakika Gol Asist
15 1135 7 2
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 05, 2009 4:25 pm

'Günah keçisi oldum'

EKLENME TARİHİ : 5.1.2009
Kendisine yöneltilen eleştirilerin haksız olduğunu söyleyen Gökhan Zan, "Hatayı herkes yapıyor, ancak kimse dürüstçe itiraf edemiyor" dedi.
‘Başarılı oldular’
Ligde sadece 7 maçta forma giyen Gökhan Zan isyan bayrağını açtı. Haksız yere eleştirildiğini söyleyen milli futbolcu, “Bonservisim elimde olmasına rağmen bir yere gitmedim ve burada kaldım. Geçen yıl sakatlıklar nedeniyle formamdan ayrı kalınca, kendimi kulübüme borçlu hissettim. İmzamı attım ve mutluyum. Ancak bazı nedenlerden dolayı, birileri beni günah keçisi ilan etmeye kalktılar. Kısmen de başarılı oldular” diye konuştu.

Yabancılara taş attı
Yerli futbolcuların daha çok eleştirildiğinin altını çizen Gökhan, sözlerini şöyle tamamladı: Hepimiz hata yaparız, futbol bu... Ancak yabancı futbolcuların hatalarını görmemezlikten gelip, bizi kurban etmek adaletsizliktir. Bu yabancı merakı ile bir yere varılamaz. Hatalarımız varsa, açıkça, dürüstçe, samimi bir ortamda konuşulsun. Yoksa, yabancılara pembe tablo çizilip, fatura bize kesilirse işler yoluna girmez” dedi.
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 08, 2009 5:23 pm

'Çok önemli bir maçtı'

EKLENME TARİHİ : 8.1.2009
Kupa galibiyeti sonrasında oyuncularını kutlayan Mustafa Denizli, “Kritik bir zafer elde ettik. Hepinizi tebrik ediyorum” dedi.
‘İzin vermediniz’
İnönü'de kazanılan 3-1’lik Gaziantep Büyükşehir Belediye karşılaşmasının ardından, Mustafa Denizli kısa bir toplantı yaptı. Oyuncularını sergiledikleri performanstan dolayı kutlayan tecrübeli çalıştırıcı, “Kupa maçlarının havası böyledir. Hele hele küçük takımlara karşı oynadığınız maçlar, sürprizlere gebedir. Bu kötü sonuçlar da, takımın tüm kimyasını bozar, camiaları karıştırır. Siz böyle bir duruma izin vermediniz” dedi.
‘Lige döneceğiz’
“Önemli olan kazanmak ve 2009’a iyi başlamaktı” ifadesini kullanan Denizli, sözlerini şöyle tamamladı: Beşiktaş her maça galibiyet için çıkar. Gruptan çıkmak garanti olsa da, kazanmak çok güzel. Şimdi Gaziantepspor’u da devirip, gözümüzü lige çevireceğiz. Hepinizin iyi performansını, ligde de sürdüreceğine yürekten inanıyorum. İlk yarıdaki hataları tekrarlamayacağız ve sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz...
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 08, 2009 5:24 pm

Hasar büyük

EKLENME TARİHİ : 8.1.2009
Beşiktaş, Gaziantep Büyükşehir Belediye´yi devirip 100 bin Dolar´ı kasasına koydu, ancak 5 milyon Euro değer biçilen Bobo´yu kaybetti. Sakatlanan Sambacı 1 ay yok.
Kötü haber geldi
Fortis Türkiye Kupası’ndaki Gaziantep Büyükşehir Belediye karşılaşmasını kazanıp, ismini bir üst tura yazdıran Beşiktaş, federasyondan 100 bin Dolar prim elde etmişti. Ancak Siyah-Beyazlılar’a Bobo’dan kötü haber geldi. Maçın 44. dakikasında sakatlanan Bobo’nun 2-6 hafta arasında sahalardan uzak kalacağı belirtildi. Sağlık ekibinden yapılan açıklamada, “Bobo’nun güçlü bir yapısı var. Normalde 4 hafta olan bu süreç kısalabilir. Ancak daha erken sahaya çıkması riskli” denildi.
Teknik heyet yıkıldı
Ligin ikinci yarısı öncesinde Bobo’dan büyük beklenti içerisinde olan teknik heyet, sakatlık haberiyle adeta yıkıldı. Çok üzgün olduğunu belirten Bobo, “Her şey çok güzeldi, formamı giymiş ve golümü de atmıştım. Şanssızlık peşimi bırakmadı. Pes etmek yok. Bir an önce iyileşip, takım arkadaşlarıma katılmak istiyorum. Takımı zor günlerde yalnız bırakmak gibi bir niyetim yok. 17. haftadaki Denizlispor maçında sahada olmak istiyorum” diye konuştu.
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 12, 2009 7:47 pm

Sakatlığı bitti, cezası başladı!

EKLENME TARİHİ : 12.1.2009
Sık sık sakatlandığı için ismi ‘Cam adam´a çıkan Gökhan Zan, Gaziantepspor maçında gördüğü kırmızı kart nedeniyle eleştirildi.
Ağır ceza yolda
Beşiktaş'ta hedef adam, Gökhan Zan... Son yıllarda üst üste geçirdiği sakatlıklar nedeniyle müzmin sakat olduğu iddia edilen ve ‘Cam adam’ lakabı takılan Gökhan Zan, Gaziantepspor karşılaşmasında gördüğü kırmızı kartla bardağı taşırdı. Saha içindeki sinirli tavırlarıyla dikkat çeken, rakibiyle kavga eden, oyundan atılan, hakem ve tribünlerle diyaloğa giren milli futbolcuya yönetimden ağır ceza gelmesi bekleniyor.
Gökhan çıt çıkarmadı
Gördüğü kart nedeniyle ligin 17. haftasındaki Denizlispor karşılaşmasında formasından uzak kalacak olan Gökhan Zan’a soyunma odasında teknik direktör Mustafa Denizli’nin de sert çıktığı öğrenildi. Denizli, basın toplantısında, “Gol yesek böyle sinirlenmezdim. Bu tip davranışlar takımın ahengini bozuyor” dedi. Bazı yöneticilerin de eleştirdiği deneyimli savunma oyuncusu ise yorum yapmaktan kaçındı.
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 12, 2009 7:47 pm

'Bize tecrübeli futbolcu lazım'

İbrahim Üzülmez, Siyah-Beyazlı kulübün Yusuf Şimşek tercihine övgüler yağdırdı.
İbrahim Üzülmez, Siyah-Beyazlı kulübün Yusuf Şimşek tercihine övgüler yağdırdı. Deneyimli futbolcu, “Bu ülkede herkes futbolcu biliyor, eleştiriyor. Ancak ortada bir yanlışlık var. Bir futbolcunun takıma ne verip, veremeyeceği yaşı ile ilgili değil. Kapasitesiyle ilgilidir. Yusuf birçok kulüpte oynamış bir futbolcu. Euro 2008 elemelerinde milli takıma davet edildi. Onun tecrübesi yeter. Gençlere karşı değilim, ancak Beşiktaş’ta yükü omuzlayacak, sorumluluk alacak deneyimli futbolcular gerekiyor. 100. yılda Cordoba, Zago, Ronaldo, Sergen, Tümer, Taygur, Giunti gibi isimler en iyi örnektir” diyerek, transfere onay verdi.
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 12, 2009 7:49 pm

Bu ilk isyan değil!

Koray ile Burak´ı habersiz Manisa´ya gönderen Beşiktaş´ta, bu kez Aydın krizi yaşanıyor.
Geçen sezonki Holosko transferinde Burak ile Koray’ı Manisa’ya gönderen ancak iki futbolcunun da tepkisiyle karşılaşan Beşiktaş, yine aynı tabloyla karşı karşıya... Yusuf Şimşek’i renklerine bağlarken Tuna ve Aydın’ı Bursa’ya vermeyi öneren Siyah-Beyazlılar, genç Aydın’ın tepkisiyle karşılaştı. “Bursa’ya gitmem” diyen gurbetçi futbolcu, alacaklarının ödenmediğini belirtip, sözleşmesini feshedebileceğini belirtti. Bunun üzerine harekete geçen yönetim, Aydın’ı kadrodışı bıraktı ve tüm alacaklarını ceza olarak kesti. Kartal, Aydın’ı ikna edemezse Bursaspor’a ya başka bir futbolcu verecek, ya da para ödemek durumunda kalacak.
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ocak 14, 2009 5:59 pm

"Fenerbahçe'den teklif..."

EKLENME TARİHİ : 14.1.2009

Beşiktaş'ın 11 Ocak'ta başladığı ve 18 Ocak'a kadar sürdüreceği Antalya kampının dördüncü gününde takımın ikinci kaptanı Mert Nobre ve Rodrigo Tello, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
" Beşiktaş'ta kalmak istiyorum. Menajerimle görüşüldü. Bir kez daha görüşülecek benim fikrim burada devam etmek. Fenerbahçe'den teklif almadım. Ligin bitmesine 6 ay kaldı ama herkes başka şeyler düşünüyor. Bizim güzel bir mazimiz var ama böyle haberlerin çıkması doğal. Her gün menajerimle konuşurum. Bana böyle bir şey söylemedi."
Daha sonra söz alan Tello'nun görüşleri ise şöyle:
"Mustafa hoca geldiğinden itibaren benimle konuştu ve daha çok sevdiğim yani ortada oynatmaya başladı. Daha çok ileri çıkma şansı yakaladım. Bu durum beni daha çok hırslandırdı. İkinci yarı için çok büyük beklentimiz var. Maçları tek tek tek değerlendireceğiz. Fikstür avanjtmiz var. Şampiyonluk yarışında en önemli rakibimiz Galatasaay daha önde gözüküyor. Ama son sezonlarda şampiyonluk yarışının katılantakım sayısı fazlalaştı. Bu sezon derbi ve zorluk derecesi yüksek maçların kazanılamaması, Fenerbahçe maçında iyi oynamamıza rağmen kazamayışımız, Galatasaray maçında da Delgado'nun atılması maçın kopma noktası oldu.
ALEX VE LİNCOLN ÖNE ÇIKIYOR
"Galatasaray'dan Lincoln ve Arda Alex ve yusuf beğendiğim futbolcular. Bütün maçlarda oynamak istiyorum. Ama bazı maçlarda sakatlığım vardı. Yüzde yüz performansımı yakalayamadım."
ALEYHİMİZE DÜDÜKLER ÇALINDI.Daha sonra sözü alan Nobre, şöyle devam etti.: "Aleyhimize çalınan düdükler büyük rol oynadı.. Her insan hata yapabilir ama bu kadar hata yapılınca insanların aklında soru işareti oluyor. Galatasaray maçında benim attığım ve Belediye maçında attığımız golde tek faktör formalar. Böyle durumlar bizi rahatsız ediyor. Üzerinde baskı hissetmeyen küçük takımda oynasın. Beşiktaş'ta oynayan futbolcu üzerinde baskıyı kabul etmek zorunda. İlk yarıda aptalca puanlar kaybettik. İkinci yarıda bunları kaybetmeyeceğiz. İlk yarıda çok düşüşler yayadık. Ama daha ölmedik altı puan var. Bu fark büyük fark değil."
Son olarak konuyan Tello da şu konulara değindi:
"Sadece altı puan fark var. Herkes altıncı olduğumuzu konuşuyor. Ama bu sezon şampiyonluk yarışında çok takım var. Taraftarımız endişelenmesin. Biz endişelenmiyoruz. Düdüğün ilk çaldığı andan sonuna kadar mücadele ederim. Benim milli takımın içinde mücadele ediyorum. Ama benim Milli Takımım beşiktaş. Ben de kazanma hırsı her zaman var ve devam edecektir. Kazanma hırsı olan bur ekebimiz. Bu seon bunu düyündük. Ama futbol ufak detaylara bağlı. Ufak taktımlara hata yapsanız kazanabilirdiniz. "
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 18, 2009 8:52 pm

"Yusuf'un kalitesi zaten belli"

EKLENME TARİHİ : 18.1.2009

Beşiktaş´ın savunma oyuncusu İbrahim Toraman, takım olarak iyi durumda olduklarını ve ligin ikinci yarısından umutlu olduğunu söyledi.
Beşiktaş’ın savunma oyuncusu İbrahim Toraman, takım olarak iyi durumda olduklarını ve ligin ikinci yarısından umutlu olduğunu söyledi. İbrahim Toraman, BJK TV’de yer alan röportajında, Antalya kampının çok iyi geçtiğini belirterek, "Takım olarak iyi bir durumdayız. Hava güzeldi, ortam güzeldi. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştık. İnşallah bu lige yansır" dedi.Yeni transfer Yusuf Şimşek ile ilgili bir soruya İbrahim Toraman, "Yusuf’un kalitesi zaten belli. Belki çok abartılı eleştiriliyor ama bence çok fazla bunlara takılmamak lazım. Yusuf’un kalitesi, yetenekleri belli. Ben onun ikinci yarıda şampiyonluk yolunda takıma olumlu yönde katkı sağlayacağına inanıyorum. Açıkçası ona güveniyorum" şeklinde konuştu.

"Her hocanın kendine göre bir taktiği var"
İbrahim Toraman, Mustafa Denizli’nin takımın başına gelmesiyle farklı bir sistemle oynamaya başladıklarının hatırlatılıp, bunun kendilerini nasıl etkilediğinin sorulması üzerine şöyle konuştu: "Her hocanın kendine göre taktiği, oyun anlayışı, futbolcuya bakışı var. Herkeste farklı bir sistem var. Ertuğrul Hoca’nın da, Mustafa Hoca’nın da taktiği farklı tabii ki. Yani biz futbolcular olarak hangi hoca olursa olsun istediğini sahaya yansıtabilmek, sistemine ayak uydurabilmek için çalışıyoruz. Mustafa Hoca, geldiği günden beri bize ofansif futbolu oynatmak istiyor. Çok pozisyona girmek, atak oynamak, gol yesek de hiçbir zaman bunun önemli olmadığını bilmek. O yollarda daha başarılı olmak gerektiğini bize anlatıyor. Biz de oyuncular olarak bunları yerine getirmeye çalışıyoruz."

"Şu anki havamız çok iyi"
Kampta olumlu bir havanın olduğunun belirtilip, bunun ikinci yarıya yansıyıp yansımayacağının sorulması üzerine de İbrahim şöyle yanıt verdi: "Yansıması lazım artık. Çünkü zaten takımda kamp döneminde stres yoktur. Hani (Arkadaşlık çok iyi, aile havasında) falan derler. Çünkü kampta maç stresi yok. Maçtan sonraki ruh halin yok. Bunu sadece kafa olarak, beyin olarak, fizik olarak, güç olarak, kondisyon olarak kendimizi ikinci yarıya hazırlamak için yapıyoruz. O yüzden de her şey çok olumlu olarak gidiyor. En iyi şekilde bunları depolayıp lige en iyi şekilde girebilmek istiyoruz. O yüzden şu anki havamız çok iyi. İnşallah bu lige iyi yansır ve sonuna kadar bunu götürürüz. Her sene şampiyonluğa yaklaşıyoruz. Geçen yıl da kaybettiğimiz iki maç var. O kadar zor deplasmanlardan, zor rakipleri yenerek 3 puanla döndük. Ama Gençlerbirliği Oftaş ve Büyükşehir Belediye maçlarını kaybettik. İki maçta 6 puan kaybettiğimiz için şampiyonluktan olduk. Belki bunlar hesapta yoktu. Dediğim gibi bunlar da bize bir tecrübe oldu. İyi bir başlangıç yaparsak iyi gideceğine inanıyorum."

"Savunmada sorun yok"
İbrahim Toraman, takımın savunması ile ilgili bir soruyu da "Her zaman takım kötü gittiğinde defans eleştirilir ama ben bunlara katılmıyorum. Bir takım olarak bakmak lazım olaya. Defansı iki kişi yapmazsınız ki. Bunun sağında da var, solunda da önünde de ilerde de var. Onlar top kaptırdığı zaman çok fazla dikkati çekmiyor ama en geride kaptırıldığı zaman veya bir hata olduğu zaman bu göze batabiliyor" diye konuştu. Takıma bu sezon yeni katılan futbolcuların bulunduğunu hatırlatan İbrahim, "Önümüzdeki maçlarda daha çok katkıları olacağını düşünüyorum. Sahaya çıktığımız zaman coşkulu şekilde çıkıyorum.
"Ofansif olarak oynamaktan memnun olurum"
Eğer takım mağlup olursa bir şekilde takımı ateşleyebilmek, ilerde gol atabilmek, takıma en azından umut verebilmek, iyi mücadele etmek, yüksek seviyede konsantre olabilmek gibi şeyleri sahada yansıtmaya çalışıyorum. Son zamanlarda iki tendonumda sakatlık olduğu için bu beni biraz etkiliyor. İkinci yarıya tedavi olup gireceğim için, yine o istekli, arzulu görüntümü sahaya yansıtacağımı düşünüyorum. Sahaya çıktığım zaman defans oyuncusuyum ama dediğim gibi ilerde, ofansif olarak oynamaktan zevk alan bir oyuncuyum. İleriye çıkmaktan, orta sahada top kazanmaktan, takıma katkı sağlamaktan keyif alıyorum" diyerek sözlerini tamamladı.
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 19, 2009 5:07 pm

"Derbileri kazansaydık şimdi liderdik"

EKLENME TARİHİ : 19.1.2009
Beşiktaş´ın genç futbolcusu Serdar Kurtuluş, ligin ilk yarısındaki derbi maçları kazanamadıkları için ligin zirvesinde yer alamadıklarını söyledi.
Serdar Kurtuluş, BJK TV’de yer alan röportajında, puan kayıplarını genelde derbi maçlarda yaşadıklarını ifade ederek, "Bunun nedeni iki maçta da 10 kişi kalmamızdı. Ben buna bağlıyorum, çünkü 10 kişi kalmadan önce takımımız gayet iyi mücadele ediyordu ve deplasmanda da olsa puan alabilirdik diye düşünüyorum. Ama henüz her şey bitmiş değil. Altı puanlık bir fark var. Lig uzun bir maraton. Gereken puanları toplayıp, ikinci yarıyı kayıpsız atlatmak istiyoruz. Her zamanki gibi hedefimiz şampiyonluktur" diye konuştu.
Ligin ikinci yarısında derbi maçları BJK İnönü Stadı’nda oynayacak olmalarının kendileri için avantaj oluşturduğunu ifade eden Serdar Kurtuluş, "Eğer diğer maçlarda puan kaybı yaşamazsak ve içerdeki derbi maçlardan puan kazanırsak ligi üst sırada bitiririz diye düşünüyorum. Bu bizim için bir avantaj. Ama her maça aynı ciddiyetle, aynı konsantreyle çıkarsak, her maçtan üç puanla ayrılırsak bunu kolayca başarabiliriz" dedi.
SİSTEM DEĞİŞİKLİĞİ
Mustafa Denizli’nin teknik direktörlüğe gelişinin ardından sistem değişikliğine gidildiğinin belirtilip, bu nedenle zorluk yaşayıp yaşamadıklarının sorulması üzerine Serdar, şu ifadeleri kullandı: "Ertuğrul Sağlam zamanında takım 4’lü bir savunma oynuyordu. Mustafa Denizli gelince 3’lü bir savunma, 5’li bir orta saha, 3’lü bir forvet gibi oynamaya başladık. Zaman zaman oyun içinde sistem değişebiliyor. 3’lü savunma oynarken bazen 5’li savunmaya geçebiliyorsun. Atağa çıktığında kanatlardan destek verebiliyorsun. Buradaki en önemli görevi kanatlar üstleniyor. Hem ofans yönünden hem defans yönünden oldukça dinamik olması lazım. Yani her futbolcu gibi sistemin başında ilk başlarda zorluk çektik ama şu an hiçbir zorluk kalmadı. Gayet güzel gidiyor."

"ESKİ FORMUMU İNŞALLAH YENİDEN GERİ KAZANACAĞIM"
Ligin ilk yarısında oynadıkları ve namağlup unvanını yitirdikleri Kayserispor maçına da değinen Serdar Kurtuluş, sözlerini şöyle tamamladı: "Yediğimiz golde de benim büyük bir hatam vardı. Ben bunu kabul ediyorum. Gerçekten o golden sonra kaç gün gözüme uyku girmedi. Gerçekten büyük bir hata yapmıştım ve ligde ilk mağlubiyetimizi almıştık. Neticesinde 6-7 hafta formamdan uzak kaldım. Son oynadığımız iki Türkiye Kupası maçında hocam bana yeniden şans verdi. Ben de gereken mücadeleyi yaptım. Biraz maç kondisyonu eksiğim var, bunu kapatmaya çalışıyorum. Böyle devam ederse eski formumu inşallah yeniden geri kazanacağım."
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ocak 21, 2009 5:01 pm

En iyi Türk kaleci o!

EKLENME TARİHİ : 21.1.2009
Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu (IFFHS) tarafından son 20 yılın kalecileri belirlendi. Liste'nin 34. sırasında bir Türk Kaleci yer aldı.
Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu (IFFHS) tarafından son 20 yılın kalecileri belirlenirken, listedeki tek Türk Rüştü Reçber oldu. Listenin zirvesinde ise İtalyan kaleci Gianluigi Buffon bulunuyor. Sıralamanın zirvesinde Juventus'un İtalyan kalecisi Gianluigi Buffon yer aldı. İtalyan kaleciyi takip eden isimler ise; Danimarka'nın efsane kalecisi Peter Schmeichel ve Real Madrid'in ünlü file bekçisi Iker Casillas oldu. Listenin 10. sırasında ise tanıdık bir isim Claudio Taffarel var...

1990 yılından bugüne kadar oynamış olan kalecilerin değerlendirildiği araştırmada, ilk 10 sıra şöyle:

1. Gianluigi Buffon (İtalya)
2. Peter Schmeichel (Danimarka)
3. Iker Casillas (İspanya)
4. Oliver Kahn (Almanya)
5. Jose Luis Chilavert (Paraguay)
6. Walter Zenga (İtalya)
7. Edwin van der Sar (Hollanda)
8. Petr Cech (Çek Cumhuriyeti)
9. Michel Preud'homme (Belçika)
10. Claudio Andre Taffarel (Brezilya)
34. Rüştü Reçber (TÜRKİYE)
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ocak 21, 2009 5:02 pm

Beşiktaş'ta şok!
EKLENME TARİHİ : 21.1.2009

Büyük umutlarla transfer edilen Yusuf Şimşek'in dün akşam saatlerinde çekilen MR'ında sağ dizinden sakat olduğu ortaya çıktı.
Antalya'da Werder Bremen ile oynanan hazırlık maçında sağ dizine darbe alan ve dün çekilen MR'ında dizinde ödem tespit edilen tecrübeli oyuncunun Denizlispor'a karşı forma giymesinin çok zor olduğu ifade edildi.

Yusuf ile konuşan Teknik Direktör Mustafa Denizli "Sakatlığı yaşaman büyük bir şanssızlık. Kendini iyi hissetmezsen bu hafta dinlen. Seni riske atmak istemiyorum" derken; tecrübeli oyuncunun "Beşiktaş formasıyla İnönü Stadı'nda çıkmak istiyorum. Ağrılarım devam ediyor ama yine de oynamak istiyorum" şeklinde yanıt verdiği belirtildi.
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 22, 2009 4:39 pm

Kaptan rötar yaptı!

EKLENME TARİHİ : 22.1.2009
“Antalyaspor maçında forma giyer” denilen Matias Delgado´nun dönüşü uzadı. Beşiktaş´ın Arjantinli yıldızı, en iyi ihtimalle 3 hafta sonra sahalara dönecek.
Bologna’da çalışıyor
Beşiktaş'a Matias Delgado’dan kötü haber geldi... Sağ dizinde ciddi bir rahatsızlığı bulunan ve tedavisine İtalya’nın Bologna kentinde sürdüren Arjantinli futbolcunun dönüş tarihinin uzadığı öğrenildi. İkinci iğnesini olan Delgado’ya bir hatfa sonra üçüncü ve son iğnesinin yapılacağı ve ancak bundan bir hafta sonra sahalara dönebileceği haberi geldi. Böylece Kaptan’ın en iyi ihtimalle ikinci yarının üçüncü maçında forma giyebileceği kaydedildi.
Düz koşulara başladı
Ligin ilk yarısında sakat sakat görev yapan ve rahatsızlığının boyutları büyüyen Arjantinli yıldızı riske etmek istemeyen teknik heyet temkinli davranıyor. Takım arkadaşlarından geri kaldığı için oldukça üzgün olduğu belirtilen Delgado’nun bir an önce İstanbul’a dönmek için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdüğü kaydedildi. Düz koşulara başlayan ve dizinde ağrı hissetmediği dile getirilen Tangocu, Şubat’ın ilk haftasındaki Konya maçında forma giyebilecek.
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 22, 2009 4:42 pm

Testten geçecekler

Sağ alt adalesinde ağrı bulunan Mert Nobre ile Yusuf Şimşek, dünü salonda özel egzersiz yaparak geçirdiler.
Sağ alt adalesinde ağrı bulunan Mert Nobre ile Yusuf Şimşek, dünü salonda özel egzersiz yaparak geçirdiler. Her iki futbolcunun da hafta sonundaki Denizlispor karşılaşmasında oynayıp, oynamayacağı bugün yapılacak kontrollerin ardından netlik kazanacak. Ancak sağlık ekibinden yapılan açıklamada hem Yusuf, hem de Nobre’nin büyük bir ihtimalle İnönü’deki karşılaşmada sahada olacağı kaydedildi. Özellikle yeni transfer Yusuf Şimşek, Denizli maçında forma giymek istiyor.
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 22, 2009 4:43 pm

Tehdit!

Kulüp bulmaları istenen Edouard Cisse ile Anthony Seric rest çekti: "Ya sözleşme şartlarına göre ayrılırız, ya da hakkımızı FIFA´da ararız."
Rahat davranıyorlar
Kadrosundaki 8 yabancı nedeniyle bir türlü transfere noktayı koyamayan Beşiktaş, Cisse ile Seric’le yolları ayırmanın planlarını yapıyor. Siyah-Beyazlılar’ın kulüp bulmasını istediği iki futbolcuyla dün bir görüşme daha yapıldı. Ancak hem Edouard Cisse, hem de Anthony Seric, “Sözleşme şartları ortada... Ya kontratımızdaki şartları yerine getirip sözleşmeyi feshedelim, ya da konuyu FIFA’ya taşıyalım. Beşiktaş’tan şu anda ayrılmak gibi bir niyetimiz yok” diyerek yönetimi tehdit ettiler. Teknik heyet ve idarecilerin yeni transfer konusunda köşeye sıkıştığını bilen iki futbolcu da bu konuda oldukça rahat davranıyor.
Yönetim bekliyor ama....
Cisse ile Seric’in rahat davranıp, takımda kalmak istemeleri ise Beşiktaşlı yetkililerin elini kolunu bağlıyor. İki futbolcu da bonservisini almak isterken, Edouard Cisse 1 milyon Euro, Anthony Seric ise 750 bin Euro’luk alacaklarını talep ediyor. Yönetim ise maddi kaybı en aza indirmek için, 5 Şubat’ta bitecek olan ara transfer döneminin son anına kadar beklemeyi planlıyor. Ancak teknik heyet de, yeni transferin takıma uyum sürecini kısaltmak için, idarecilere bu sorunun çözülmesi yönünde baskı uyguluyor. Bu arada Kara Kartal’ın Fabian Ernst’ün yanı sıra Sparta Prag’tan Kisel’le ilgilendiği öğrenildi.
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 22, 2009 4:43 pm

Büyük gün geldi

Her fırsatta “Kalmak istiyorum” diyor, ancak bir türlü imza atılamıyor... Beşiktaş´ta Mert Nobre´nin akıbeti, bugün belli oluyor.
Masaya oturuyorlar
Beyiktaş'ta Mert Nobre bilmecesi bugün çözülüyor... Sezon başındaki Avusturya kampından bu yana Brezilyalı asıllı futbolcunun sözleşmesini uzatmak için süren görüşmeler, bugün sonuçlanıyor. Başkan Yıldırım Demirören ile Nobre’nin menaceri Juan Figer’in yardımcısı Christian bugün masaya oturacak. Her fırsatta kalmak istediğini belirten Nobre’yi takımda tutmak isteyen Siyah-Beyazlı yönetim, anlaşma için fedakarlık yapmaya hazır...
15 maçta 7 golü var
Yıllık 1 milyon Dolar kazanan yıldız oyuncu, ücretinin 1.5 milyon Euro’ya yükseltilmesini istiyor. Ayrıca Nobre’nin menacerinin de imza bedeli istediği biliniyor. Brezilya asıllı futbolcuyla yapılan ve prensipte yapılan anlaşmaya göre Kara Kartallar’ın bu bedeli ödemeye hazır olduğu kaydedildi. Özellikle kaptanlık görevinin verilmesinin ardından bambaşka bir kimliğe bürünen Mert Nobre, ligde oynadığı 15 maçta 7 gole imza atmış, 2 de asist yapmıştı.
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 06, 2009 1:30 pm

Tek kelimeyle harika!

EKLENME TARİHİ : 6.2.2009

3 gün içinde Beşiktaş´a imza attı, ilk antrenmanına çıktı, Antalya karşısında sahadaydı... Kartal´ın yeni transferi Ernst performansıyla umut verdi, “Daha iyi olacağım” dedi.
‘Hocamla görüştüm’
Beşiktaş'ın Schalke’den yüksek bir maliyetle transfer ettiği Fabian Ernst, Antalyaspor karşılaşmasında ilk kez Siyah-Beyazlı formayı giydi. 3 gün içerisinde resmi imzayı atan, Türkiye’ye gelip ilk antrenmanına çıkan Alman futbolcu, önceki gün de sahadaki yerini aldı. Teknik direktör Mustafa Denizli’yle bir görüşme yaptığını söyleyen Ernst, “Hocam bana son durumumu sordu. Ben de bir saat oynayabileceğimi söyledim. Beşiktaş’ta olmak ve kabullenilmek çok hoşuma gitti” dedi.
‘Çok heyecanlandım’
Türkiye'ye gelmeden önce, Beşiktaş taraftarının görüntülerini internetten izlediğini itiraf eden Ernst, “Sahaya çıkınca büyük bir ilgi gösterdiler. Isınırken taraftarların çağırması beni hem şaşırttı, hem de mutlu etti. Isınmayı yarıda kesip, taraftarları selamlamak beni heyecanlandırdı” ifadesini kullandı. Teknik direktör Mustafa Denizli’nin de, Ernst’in performansından çok memnun olduğu ve Konyaspor karşılaşmasında da Alman yıldıza 11’de görev vereceği öğrenildi.
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 06, 2009 1:32 pm

Denizli:" Kadro kurmakta zorlanıyorum"

EKLENME TARİHİ : 6.2.2009

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, takımda alternatif futbolcular olması nedeniyle kadro kurmakta zorlandığını söyledi.
Siyah-beyazlı takımın bu sabah yaptığı antrenman öncesi basın mensuplarıyla sohbet eden Mustafa Denizli, alternatifli bir kadroya sahip olduklarını ve bu nedenle her mevkide kadro kurmakta zorlandığını dile getirerek, "FIFA’ya, ’Maçları 14 kişi oynatın’ diye teklif götüreceğim" şeklinde espri yaptı.
Denizli, sakatlığı nedeniyle uzun süredir İtalya’da tedavi gören Delgado’nun yarın İstanbul’a geleceğini ifade ederek, "Delgado’nun son iğnesi yapıldı. Yüzde 100 hazır değil ama yüzde 75-80’e yakın bir kapasitede. Orada da çalıştı. Doktorların söylediği en kötü senaryoya göre, 20 Şubatta tam olarak hazır olur. Kendisiyle 2-3 günde bir görüşüyorduk. Sesi neşeli geliyor. Bu da onun psikolojik olarak iyi olduğunu gösteriyor" diye konuştu.
Siyah-beyazlı takımın çalıştırıcısı, takımın yenilerinden Erkan Zengin konusunda ise "Erkan çok yönlü oyuncu. Maliyeti yok. İlk 90 dakikasında, ’Bu takımda ne iş yapar’ı sordurtmadı. 20 kez İsveç Milli Takımı’nda oynamış bir oyuncu. Altı boş oyuncu değil" dedi.
Ligin ilk yarısının bitiminin ardından takımdan ayrılan Seric konusundaki bir soruyu ise Denizli, "Seric mükemmel bir insan ve iyi bir futbolcuydu. Onun şanssızlığı yabancı kontenjanı oldu. Ayrıca Türk futbolcularını kullanacağımız yerde yabancı olarak işi zordu" diye yanıtladı.
Mustafa Denizli, Yusuf karşılığında Bursaspor’a verilen, ancak gitmeyi kabul etmeyen Aydın konusunda da "Aydın dışladığımız bir oyuncu değil. Futbol oynamak isterse takımdaki yerini alır. Ancak 65 gündür futboldan uzak. Asgari 3-4 haftaya ihtiyacı var. Ondan sonra takıma katılır" diyerek sözlerini tamamladı.
baharrr
Moderatör
Moderatör
baharrr

Kadın
hangi takim : be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 1449
Ruh hali : be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 Sinirl10

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 14, 2009 12:27 pm

Kartal kupayı aldı Fener'e hasret kaldı

be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 Gp457142

Beşiktaş, ezeli rakibi Fenerbahçe'yi 4-2 yenerek 2008-09 sezonunun Fortis Türkiye Kupası şampiyonu oldu. Son 4 sezonda üçüncü kupa şampiyonluğuna ulaşan Siyah-beyazlı ekipte galibiyeti getiren golleri Yusuf, Bobo(2) ve Holosko atarken, Fenerbahçe'nin sayıları Güiza ve Alex'ten (penaltı) geldi. Fenerbahçe kalecisi Volkan Babacan'ın yediği gollerle damga vurduğu final maçında, Beşiktaş'ın Tello'yla bir topu da direkten döndü.
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 10, 2009 3:13 pm

Büyüklüğün sırrı...
Çifte şampiyon Beşiktaş´ta en golcü Bobo da, sezonu 46 dakikayla tamamlayan Erkan da aynı primi alıyor, oyuncuların cezaları tesis görevlilerine dağıtılıyor
Beşiktaş’ta Mustafa Denizli’nin teknik direktörlük koltuğuna oturmasının ardından takım içerisindeki taşlar yerinden oynamış ve oyuncular arasındaki dostluk bağları güçlenmişti. Tam bir aile ortamına bürünen Beşiktaş, önce Fenerbahçe’yi 4-2 devirerek Fortis Türkiye Kupası’nı kazanırken, Denizlispor zaferiyle de şampiyonluğa ulaşmıştı. Beşiktaş’ta oyuncular arasındaki dostluğun temelinde, Mustafa Denizli ve yöneticilerin biraraya gelip belirlediği prim ve ceza sisteminin yattığı ortaya çıktı.
Cezalar kasaya girmiyor
Siyah-Beyazlılar’ın maç başına aldığı primler, takımdaki her oyuncu için aynı... Örneğin takımın en golcü oyuncusu Bobo da, ligde en az oynayan Erkan Zengin de aynı primi cebine koyuyor. Bu durum oyuncular arasında huzursuzluk yaratmıyor ve ilişkiler güçleniyor. Aynı şekilde futbolculara verilen ceza da kulübün kasasına girmiyor. Oyunculara kesilen tüm cezalar, tesis görevlilerine dağıtılıyor ve çalışanların da bu ruha ortak olması sağlanıyor.
Ay§e
Admin
Ay§e

Kadın
hangi takim : be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 1444
Ruh hali : be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 Deli10

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 10, 2009 9:45 pm

Geçen sezonun devre arasında Beşiktaş’a gelen ve çifte kupada büyük pay sahibi olan Ernst, Beşiktaş Yönetimi’ne Almanya’dan arkadaşı olan Michael Fink’i önermişti. Ernst’in kefil olmasının ardından ise Siyah-Beyazlı idareciler, Eintracht Frankfurt forması giyen 27 yaşındaki orta saha futbolcusu için devreye girmişti ve kulübüyle temasa geçmişti. Ancak Fink’in Beşiktaş’a transferinde en önemli rolü yine Ernst oynadı. Süper Lig’in sona ermesinin ardından yakın arkadaşı ile konuşan Ernst, Fink’e İstanbul’u, Beşiktaş’ı ve Siyah-Beyazlı taraftarları anlattı.

Havalara uçtu...
Fink’in Beşiktaş’a transferine ise en çok sevinen isim tartışmasız Fabian Ernst oldu... Fink’le orta sahada muhteşem bir ikili olacaklarını ifade eden Ernst, “Bundesliga’da hep rakip oluyorduk. Birlikte oynamak bir türlü kısmet olmadı. Şimdi aynı takımdayız ve gerçekten çok mutluyum. Gelecek sezon çok iyi olacak” dediği öğrenildi
MeLeK
Admin
MeLeK

Kadın
İş/Hobiler : Galatasaray/?YasSe?
Lakap : Marsu
hangi takim : be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 1444
Ruh hali : be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 Keyifl10

MesajKonu: Geri: be$ikta$ haberleri   be$ikta$ haberleri - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 30, 2009 9:50 pm

Jackson'a ilginç slogan

Kim unutabilir ki bu pankartları;

''Çarşı nükleer silahlanmaya karşı..''

''Çarşı ırkçılığa karşı..''

''Çarşı küfüre karşı..''

Ya şunları;

''Çarşı alkole karşı..''

''Çarşı, faili meçhule karşı..''

''Çarşı teröre karşı..''

Ve belki de en ilginci;

-''Çarşı, kendine karşı..''

Bu ve buna benzer bir sürü ''Zeka'' ürünü sloganlardan sonra bugün de yine ''Çarşı Grubu''na maledilen bir slogan dillerde dolaşmaya başladı;

-''Hayatının yarısını siyah, yarısını beyaz geçiren büyük Beşiktaşlı Michael Jackson ruhun şad olsun..''

Günceli yakalayan bu slogan Çarşı Grubu'ndan çıkmıştır, ya da çıkmamıştır..

Ama gerçek olan bir şey var..

O da şu;

Ne kadar esprili, ne kadar zeka ürünü, ne kadar eğlendirici ve ne kadar düşündürücü slogan varsa hepsi Beşiktaş'tan çıkıyor..

Ve bu da taraflı tarafsız herkesin Siyah-Beyazlı camiaya odaklanmasına neden oluyor.

ÇARŞI LONDRA'DA

Bu arada Londra'da yer alan Ulusal Galeri Müzesi'nin duvarında da Çarşı'yla ilgili bir yazı yer alıyor. Duvardaki yazıda; "ÇARŞI LOVES M.J. yani "Çarşı Michael Jackson'u seviyor" deniyor.
http://sabrisarioglu.yetkinforum.com/forum.htm

be$ikta$ haberleri
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Be$ikta$ muhabbeti !!
» Magazin haberleri!!
» Fenerbahce haberleri!!!
» Trabzonspor haberleri