Servet Çetin Fan Sitesi!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Servet Çetin Fan Sitesi!

!!!EN ÇILGIN SERVET ÇETİN FAN SİTESİ .... !!!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

KANAYAN YARA FILISTIN

+2
baharrr
MeLeK
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
MeLeK
Admin
MeLeK

Kadın
İş/Hobiler : Galatasaray/?YasSe?
Lakap : Marsu
hangi takim : KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 1444
Ruh hali : KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 Keyifl10

KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 29, 2008 7:44 pm

benimde...
http://sabrisarioglu.yetkinforum.com/forum.htm
MeLeK
Admin
MeLeK

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 12:28 am

İRBAS-55

İRBAS-55

Kadın
Ruh hali : KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 Kederl10

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 05, 2009 7:41 pm

şimdi baktığımız bu savaşlar bence kapımızda duruyor biz müslümanlar tam anlamayla birleşmediğimiz sürece bu tür tehlikelerde bizi bekliyor.ALLAH FİLİSTİNDEKİ KARDEŞLERİMİZE YARDIM ETSİN o zalimleri yerle bir etsin inşallah akan her kan içinde boğulurlar inşallah. GÜN BİRLİK GÜNÜÜ
pınar

pınar

Kadın
İş/Hobiler : voleybol,gs
Ruh hali : KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 Cilgin10

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 05, 2009 7:50 pm

evet eda gün birlik günü ama kimse bunun fakında değil

artık ülke olarak bunların farkında olmamaız lazım
Ay§e
Admin
Ay§e

Kadın
Ruh hali : KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 Deli10

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 08, 2009 8:13 pm

İsrail'in saldırıları karşısında Filistin'e destek tüm dünyada sürüyor.

İspanya'nın Sevilla takımında forma giyen Mali asıllı futbolcu Frederic Kanoute da Filistin'i desteğini, attığı gol sonrası formasının altındaki ''Filistin'' yazılı siyah tişörtü ile gösterdi.

İspanya Kral Kupası'nda dün akşam oynanan Sevilla-Deportivo maçında
gol atan Sevillalı Kanoute, formasının içinde bulunan ''Filistin'' yazılı siyah bir tişörtü göstererek, Filistin halkına destek verdi.

Sevilla'nın 2-1 kazandığı maçta takımının 2. golünü atan Kanoute, gol sevincini farklı dillerde ''Filistin'' yazılı tişörtü göstererek yaşadı. Kanoute'nin ''Filistin''e desteği, formasını kaldırmasından dolayı hakem tarafından sarı kartla cezalandırıldı.

KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 Bf1c8b2de488e14b9b8b17fum5
KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 W268
MeLeK
Admin
MeLeK

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 08, 2009 11:05 pm

helal olsun müslüman alemi seninle gurur duyuyor..
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 09, 2009 6:39 pm

evet gerçekten helal olsun
baharrr
Moderatör
Moderatör
baharrr

Kadın
hangi takim : KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 1449
Ruh hali : KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 Sinirl10

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 09, 2009 6:54 pm

bizimkilerde siyah formayla maça çıkacak diyolar doğrumu filistine destek için
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 09, 2009 7:16 pm

bilmiyom walla şimdi senden duydum gs mi çıkacakmış???????
baharrr
Moderatör
Moderatör
baharrr

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 10, 2009 12:54 am

yok bizimkiler diyorum milli takım yani
Ay§e
Admin
Ay§e

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 10, 2009 1:22 am

nerden duydun bahar...??
ama zannetmiyorum...sahada dinsel ve siyasi hareketlere ceza veriyolar!! Kanoute'ye bile ceza vermislerler, formasinin altindaki flistin yazili t-shirt'ü gösterdi diye :???: :???: :???:

sahada bile düsünce özgürlügü yok be...ne demokrasi ne demokrasi valla, gözüm yasardi...

flistin icin bi pankart bile acilmassa herhangi bir macta, gözüm acik giderim yeminle!! jklm
baharrr
Moderatör
Moderatör
baharrr

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 10, 2009 3:05 pm

haberlerde kardeşim duymuş banada o söyledi onun arkadaşları falan da duymuşlar ben pek haber izlemediğim için duymadım ama onlar söledi banada inş giyerler
MeLeK
Admin
MeLeK

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 10, 2009 9:22 pm

siyah forma olabilir... yasak oldugunu düsünmüyorum.. ama üstünde yazilar varsa yasak olabilir...
baharrr
Moderatör
Moderatör
baharrr

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 11, 2009 8:21 pm

yazılar varmı yokmu bilmiyorum ama siyah forma diye duydum bende tam bilmiyorum
İRBAS-55

İRBAS-55

Kadın
Ruh hali : KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 Kederl10

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 12, 2009 8:24 pm

siyah formayla çıkarlar inşallah da keşke yardım falanda gönderseler belkide gönderiyolardır medya dan gizlii çoook demokratik ve özgür olduğumuz için duyarlarsa haşlarlar bizimkilerii daha doğrusu başlarını arğıtır bazılarııı neysee buu israİT asıl hedefii filistinden sonra türkiye türkiyedede en başta urfa buralarıı onların kutsal yerlerii yanii savaş kapımızda vee bişey yapmalııyıız ve israiiiiiiiiittttttttttttiiiiiiiiiiiiiiii gebertmeliyiz durdurmalıyız demiyoom artıııık amaa elden bişey gelmiyoo diyooor vee oturuyoruzzz böylee olmamalıı
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 12, 2009 8:26 pm

evet böyle olmamalı eda ama elimizden bir şey gelmiyo ki
Ay§e
Admin
Ay§e

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 15, 2009 8:33 pm

Türkiye, bombalar altında inleyen Filistin için tek yürek oldu... Binlerce Malatyalı, Gazze'de adeta katliam yapan İsrail'i protesto için meydanlardaydı. Soykan Parkı'nda düzenlenen Filistin'e destek mitingi, yoğun ilgi sebebiyle İnönü Meydanı'na alındı. Burası da Sinop... Çeşitli sendika ve sivil toplum örgütlerinin desteklediği gösteride, yüzlerce kişi, Uğur Mumcu Meydanı'na kadar yürüdü... Kalabalık grup, İsrail aleyhine slogan attı. Eğitim-Sen Sinop Şube Başkanı Musa Uzun, Filistin'e yönelik saldırıların sona erdirilmesini istedi. İstanbul'da ise, İsrail'i protesto etmek amacıyla Dayanışma Vakfı'nın organizasyonuyla bir araya gelen yüzlerce araç, konvoy eşliğinde İstanbul'dan Suriye'ye doğru yola çıktı. Katılımcılar, sloganlarla İsrail'i kınadı.. Konuşmaların ardından yüzlerce araç, kornalar çalarak Aksaray'dan yola çıktı. Konvoy Düzce, Ankara, Konya ve Hatay'ı geçerek Suriye'ye ulaşmayı hedefliyor. Şanlıurfa'da da öğretmenler, İsrail saldırılarını protesto için, 3 dakika boyunca siren ve ışık kapama eylemi düzenliyor. Büro Emekçileri Sendikası şube başkanı Emin Süzen, İsrail vahşeti sürene kadar eylemlerini sürdüreceklerini kaydetti. Van'da ise 19 sivil toplum örgütünün üyeleri, kana boyanmış kefen giyip eylem yaptı.
Ay§e
Admin
Ay§e

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 15, 2009 8:39 pm

valla Dünyadan Israilin yaptiklarina en büyük tepkiyi gene Türkiye yapti...helal olsun...Avrupanin giki cikmiyor...ABD hangi tarafta oldugu zaten belli...ARap dünyasida kendi i$lerine bakiyorlar..kimse birsey demiyor...

ama genede en büyük tepki Türkiyeden geldi...gerek protestolar olsun, gerek ise politik arabulucu girisimler olsun,
diger ülkelerden daha aktif olduk bu konuda... hic olmazsa Flistini destekledigimizi belli ettik..
Yazikki baska hic bir ülke yapmiyor bunu...
Ay§e
Admin
Ay§e

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 2:29 pm

İsrail'in Gazze saldırılarına tepkiler sürüyor. Tüm dünya Gazze için seferber olurken, futbol dünyası da bu trajediye sessiz kalmadı ve bir yardım maçı için harekete geçildi
İsrail'in ağır silahlarla saldırıp kadın-çocuk demeden öldürdüğü ve tarumar ettiği Gazze'de şimdi yaralar sarılıyor. Dünyanın çeşitli ülkelerinden sivil toplum kuruluşları ve halklar yardım seferberliği başlatırken, trajediye futbol dünyası da duyarsız kalmadı.

Saldırıların devam ettiği dönemlerde tribünlerde başlayan İsrail'e tepki çığlıklarına futbolcular da katıldı. İspanya'nın Sevilla takımında top koşturan ünlü futbolcu Frederic Kanoute'nin kupa maçında Deportivo de La Coruna'ya golünü attıktan sonra formasının altında, "Filistin" yazısı bulunan tişörtünü dünyaya göstermesiyle başlayan protesto hareketi, savaştan zarar gören insanlar için yardım maçı oynama projesine dönüştü. Acil yardım kuruluşlarının bile ateşkes ilan edilmesine rağmen Gazze'ye girmekte zorluk çektiği şu dönemde bütün imkanları zorlayarak ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışan Türk insanına futbolcularımız da katıldı. G.Saray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan'ın, "Büyüklerimiz organize ederse Filistin'de mağdur olanlar için yardım maçı yapabiliriz." sözüne destek çığ gibi büyüdü.

Lincoln, Alex ve Carlos'tan destek geldi

Arda Turan'ın, 'Filistin'e yardım maçı' davetine Galatasaraylı takım arkadaşı Lincoln'ün yanında, Fenerbahçeli Alex ve Carlos da seve seve katılacaklarını söyledi. Filistin'de yaşananları çok iyi bildiğini belirten Lincoln, "Dünyanın hiç ihtiyacı olmayan bazı şeyler yaşanıyor Filistin'de. Arda'nın da dediği gibi bizim elimizden gelecek bir yardım varsa yaparız. Ben nereden geldiğimi çok iyi biliyorum ve elimizden gelen bir yardım varsa yapabilirim." açıklamasında bulundu.

Bu tür yardım maçlarını her zaman oynayabileceklerini ifade eden F.Bahçeli Alex de, "Arda'ya her zaman kapımız açık. Bize haber verirse, bu organizasyonda olmaktan gurur duyarız." diye konuştu. Roberto Carlos da aynı şekilde yardım organizasyonunun içinde yer alabileceğini belirtti.

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, maç takviminin uygun olması durumunda her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduklarını belirterek, bu yönde bir organizasyon düzenlenmesi halinde katılabileceklerini söyledi. G.Saray ve Milli Takım'ın efsane futbolcularından ve halen TRT'de yorumculuk yapan Hakan Şükür ise Gazze'deki insanlara yardıma seve seve koşacağını ifade etti. Eski Merkez Hakem Kurulu Başkanı (MHK) Mustafa Çulcu da bu anlamlı maçta düdük çalmaya hazır olduğunu dile getirdi.

Yardım maçı organizasyonu haricinde taraftarlar da, Filistin için güç birliği yapıyor. Sosyal içerikli mesajlarıyla ön planda olan Beşiktaş'ın taraftar grubu 'Çarşı', Türk Kızılayı Beşiktaş Şubesi ile birlikte yarın ligde oynayacağı Denizlispor maçı öncesi yardım kampanyası düzenledi. Maça gelecek taraftarlardan, BJK İnönü Stadı'nın gişelerine yerleştirilecek Türk Kızılayı kumbaralarında Gazze halkı için para yardımı toplanacak. Çarşı'nın lideri Alen Markaryan, Gazze halkının yaralarının sarılması ve acılarının hafifletilmesine katkıda bulunmak, Beşiktaş taraftarının Gazze katliamına karşı duyarlılık ve birlikteliğinin seslendirilmesi için Siyah-Beyazlı taraftarların kampanyaya mutlaka katılmasını istedi. Beşiktaş olarak her zaman savaşın karşısında durduklarını ifade eden Markaryan, "Kadınlar ve çocuklar gibi savunmasız insanların yaşadığı sıkıntılar bizi her zaman bir duruş sergilemeye yönlendirmiştir. Biz düzenleyeceğimiz bu kampanya ile Gazze halkının yaralarını sarmak istiyoruz." dedi.

NE DEDİLER?

Seve seve yardıma koşarız

Biz her zaman yardıma muhtaç insanların yanında olmuşuzdur. Maç takvimi açısından şu dönem bu organizasyonun yapılabilme olasılığı düşük gibi görünse de iyi bir takvim belirlenmeli ve proje mutlaka hayata geçirilmeli. Milli Takım maçlarının oynandığı ve liglere ara verildiği bir dönemde yapılabilir. Biz Allah'tan korkan insanlarız. O'nun rızasını alabileceğimiz her işe varız. Eğer bu doğrultuda bize de bir görev düşerse seve seve yardıma koşarız. Bülent Uygun, Sivasspor Teknik Direktörü

Üzerimize düşeni yapmalıyız

Filistin'de yaşanan olaylara toplumun hiçbir kesiminin duyarsız kalmaması gerekiyor. Yıllarca futbol dünyasının içinde yer almış biri olarak ben üzerime düşen her türlü görevi yapmaya hazırım. Filistin'de yaşayan insanlara az da olsa yardımda bulunmak onların acısına ortak olduğumuzu göstermek önemli. Bu yüzden Arda Turan'ın da dile getirdiği gibi küçük de olsa o insanlara yardım niteliği taşıyacak, gösteri maçları düzenlenebilir. Bu tür organizasyonlarda seve seve görev almak isterim. Hakan Şükür, TRT yorumcusu

Filistin bayrağı açacağım

Her zaman böyle bir maça hazırım. Maça ilk ben çıkmak istiyorum. Hatta eğer uygun görürlerse kaptan olarak da görev yapmak istiyorum. Bu fikir kimden çıktıysa gerçekten çok güzel ve anlamlı. Maç kısa zamanda oynansın. Fazla uzatmaya gerek yok. Önümüzdeki Eskişehirspor-Gaziantepspor maçında sahaya Filistin bayrağıyla çıkacağım. Bütün Müslüman kardeşlerim adına açacağım bayrağı. Her zaman yanlarındayız. El Saka, Eskişehirsporlu futbolcu

Gazze için göreve hazırım

Filistin'de yaşananlar gerçekten hepimizi derinden etkiledi. Orada yardıma muhtaç yüzlerce insan var. Yaralarının sarılmasını bekleyen çocuklar var. Buna duyarsız kalmak mümkün olabilir mi? Böyle bir organizasyonun elbette faydası olacaktır. Türk ve dünya futbolcularının böyle bir oluşum içinde olmaları beni çok sevindirdi. Bu anlamlı maçta ben de Gazzeli kardeşlerimiz için düdük çalmak isterim. Bu benim için büyük şeref olur. Seve seve bu oluşumda yer alırım. Mustafa Çulcu, Eski MHK Başkanı (Zaman)

Bu haber toplam 541 defa okunmuştur.
Ay§e
Admin
Ay§e

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 2:35 pm

Arda Turan’ın, İsrail’in acımasızca vurduğu Filistin için bir yardım maçı oynanması fikri geniş destek buldu.

FOTOSPOR olarak önerimiz şudur ki, bu maçı ezeli rakipler F.Bahçe ile G.Saray oynasın. Üstelik Saracoğlu’nda, tribünler mazideki gibi ‘yarı yarıya’ ya da ‘karışık’ olsun. Çünkü her iki takım da 100. rekabet yılını kutluyor. Arda’nın çağrısına ilk cevap veren futbolcular da Alex ve Carlos olmuştu. Haydi devler, bu maç size yakışır. 100. yıl böyle taçlandırılır...

--> güzel fikir, belki bu sefer Flistin icin devler arasinda küfürsüz, dostca bir mac seyrederiz
MeLeK
Admin
MeLeK

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 25, 2009 8:26 pm

bence cok iyi bi fikir...
yapsalar süper olur..
insallah maca gelecek olan taraftarlarda macin ne anlamda oldugunu anlarlar...
Ay§e
Admin
Ay§e

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyPerş. Ocak 29, 2009 10:08 pm

DAvos panelinden

Israil basbakani Israilinin kendini koruyan taraf oldugunu söyledikten, ve sesini yükselttikten sonra ERdoganin cevabi...

Erdoğan: Sayın Peres ben den yaşlısın sesin çok yüksek çıkıyor biliyorum ki sesinin bu kadar yüksek çıkması bir suçluluk psikolojisidir

Öldürmeye gelince siz çok iyi bilirsiniz.

Ülkenizde Başbakanlık yapmış kişilerin sözleri vardır

Tankların üzerinde Filistine girdiğimde kendimi mutlu hissediyorum diyen başbakanlarınız vardı.

Bu zulümlerei lakışlayanları da ayıplıyorum.

Buaradan iki söz söyleyeceğim. Sözümü kesmeyin

1 Tevrat 6. maddesinmde der ki öldürmeyeceksin. Burada öldürme var.

Avi Şalom Guardina’da bunu söylüyor: "İsrail Haydut devlet haline gelmiştir"

Panel yöneticisinin sözünü kesmesi üzerine Erdoğan: Benim için Davos bitmiştir. Siz konuştur muyorsunuz. 25 dakika konuştu 12 dakika konuşturuyorsunuz. dedi ve paneli terk etti.

----------------------------
Başbakan Erdoğan Gazze Panelini İsrail Cumhurbaşkanı'na tokat gibi sözler söyledikten sonra ayakta alkışlanarak terk etti.

Başbakan Erdoğan'ın katıldığı Gazze konulu panelde İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'in sesini çok yükselterek konuşması ve konuşmalarında tamamen İsrail'in dışında bir portre çizmesi Tamamen ateşkes yanlısı olduğunu ima etmesi üzerine sinirlenen Başbakan Erdoğan, paneli bitirmek üzere olan moderatörden bir dakika izin istedi.

Ancak moderatörün Başbakan Erdoğan'ın çok sinirlendiğini farketmesi üzerine paneli kapatmakta ısrar edince Başbakan Erdoğan Şimon Peres'e 'Siz insan öldürmeyi çok iyi bilirsiniz. Sizin iki tane Başbakanlık yapmış politikacınız bana biz tankların üzerinde Gazze'ye girdiğimizde inanılmaz bir mutluluk duyuyoruz' diyen bir ülkesiniz. Sesinizi çok yükseltmeniz de zaten suçluluk duygunuzun açığa vurmasından kaynaklanmaktadır. ' dedikten sonra kalkıp salonu terketti.

Ayrıca Başbakan Erdoğan salonu terk ederken 'Bundan böyle Davos benim için bitmiştir beni bir daha buraya beklemeyin' dedi.

Başbakan Erdoğan panelden ayrılırken paneli izlemeye gelenler tarafından da ayakta alkışlanarak uğurlandı.

---> budur diyorum....hele sükür biri bu israillere onlarin katil oldugunu yüzlerine söyledi...centilmenlik, ho$görü, sakinlik artik nereye kadar...
MeLeK
Admin
MeLeK

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 30, 2009 1:53 pm

yani bu panelde basbakanimiz daha güzel konusamazdi ...
resmen benim düsüncelerimi söledi...
susmadi... sumamalida....
birilerinin gercekleri sölemesi gerekiyodu ve bi türk olarak .. bunu türkiyenin söledigi icin gurur duyuyorumm
pınar

pınar

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 30, 2009 2:36 pm

evet melekçim aynen sana katılıyorum çok iyi yapmış başbakan
Ay§e
Admin
Ay§e

Kadın

MesajKonu: Geri: KANAYAN YARA FILISTIN   KANAYAN YARA FILISTIN - Sayfa 2 EmptyCuma Ocak 30, 2009 5:44 pm

- biz baris istiyiyoruz
- evet bizde istiyoruz ama ne yapcan olmuyor
- öyledir kardes haklisin

diye devam eden diplomasi görüsmeleri bi ise yaramiyor artik....lafi kapak gibi oturtturucan ki birilieri anlasin biseyleri....
Türkiye Avrupa ve ABD gibi üc maymunu oynamiyor!!! Türkiyemle gurur duyuyorum!!

KANAYAN YARA FILISTIN
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki